Okul Yelekleri

bordo okul yelek

Fermuarlı okul sweatshırt bordo okul yeleği

lacivert okul yelekleri

Okul Yelek (3iplik) lacivert

Okul Yelek (3iplik) mor

En çok bahar ve kış aylarında korunaklı giyinmeye ihtiyaç duduğumuz anlarda, kıyafet kombinlerimize farklı bir hava katan yelekler, özellikle eğitim gören öğrenciler için rahat hareket etmeleri adına, en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer alıyor. Okul yelekleri artık fermuarlı ve pratik kullanımı sayesinde takım halinde öğrencilere sunulurken, aileler çocuklarının soğuk hava şartlarından böylesi kullanışlı bir kıyafet ile korunmalarından büyük mutluluk duymaktadırlar.
 
Okul kıyafetinin üzerine giyilecek olan ve kumaşı daha önceden belirlenen penye ,polar ya da şişme yelekler, sıcak tutmasının yanı sıra şık bir görüntü yaratıyor. Günlük kıyafetleri en pratik şekilde tamamlayan yelekler, fermuarlı olarak tasarlanması ile pratik kullanıma olanak sağlıyor. Okul yelekleri üzerinde bulunan cepler ise, öğrencilerin serin havalarda tenefüslere çıkarken yanlarına alacakları para, cüzdan gibi eşyaları rahatlıkla taşımalarına olanak sağlamaktadır. Gömleğin, tişörtün ya da kazağın üzerine rahatlıkla giyilebilen yelekler, okul kombinlerinin de vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Serin havaların en pratik çözümü olan okul yelekleri ile, öğrenciler soğuktan en şık hali ile korunmaktadır. Okul kıyafetlerinde en önemli unsur olan sağlıklı mazemelerden üretilmiş kıyafetler göz öünde bülundurulduğunda, okul yelekleri içinde aynı titiz araştırmayı yaparak kıyafet tercihi yapılmalıdır. 
 
Bahar aylarında bir sıcak bir soğuk devam eden hava şartlarında özellikle öğrenciler için okul yelekleri vazgeçilmezdir. Çünkü terlediklerinde fermuarlı olması ile kolaylıkla çıkarabildikleri gibi, aynı zamanda soğuk hissettiklerindede yeniden rahat bir şekilde giymelerini sağlamaktadır.