Okul Sweatshirt

2iplik okul sweatshirt grimelanj bordo kolej kıyafetleri

2iplik okul sweatshirt grimelanj bordo kolej kıyafetleri tasarım 1

2iplik okul sweatshirt grimelanj fermuarlı

2iplik okul sweatshirt grimelanj fermuarlı tasarim 1

2iplik okul sweatshirt grimelanj yeşil

2iplik okul sweatshirt grimelanj yeşil tasarim 1

Fermuarlı okul sweatshırt bordo lacivert

Fermuarlı okul sweatshırt lacivert griminelanj

Fermuarlı okul sweatshırt mor sarı

Fermuarlı okul sweatshırt siyah

Fermuarlı okul sweatshırt siyah-kırmızı

kapşonlu okul swetshirt ekru nopel yarım fermuarlı

kapşonlu okul swetshirt füme nopel yarım fermuarlı

kapşonlu okul swetshirt kırmızı-lacivert

kapşonlu okul swetshirt kırmızı-lacivert tasarim 1

kapşonlu okul swetshirt saks mavi

kapşonlu okul swetshirt saks mavi tasarim 1

okul Sweatshirt bordo-mor tasarim 1

okul Sweatshirt bordo-mor tasarım 2

okul Sweatshirt bordo-mor tasarım 3

okul Sweatshirt bordo-mor tasarım 4

okul Sweatshirt bordo-mor arka tasarım 5

okul Sweatshirt bordo-mor tasarım 6

okul Sweatshirt bordo-mor tasarım 7

okul Sweatshirt bordo-mor tasarım 8

Rahatlığı ve şık tasarımı ile okul formalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan sweatshirt, öğrencilerin en sevdiği okul kıyafeti parçalarından birisi olmaya devam ediyor.  Son yıllarda okul sweatshirt modelleri ve renkleri albenisi ile göz doldururken, öğrenciler kullanım kolaylığı açısından bu modeli severek tercih etmektedir. 
 
Okul kıyafetleri konusunda kalite ve rahatlık ilk akla gelen değerler arasında yer alırken, bunun yanında kullanışlı ve sağlam olması da bir diğer unsurdur. Tüm öğrencilerin beğenerek kullanabileceği, aynı zamanda okulun sosyal yaşamda reklamını yapacak olan formalarda, en çok tercih edilen parçalardan biri elbette ki sweatshirtler olmaktadır. Gömleklerde olduğu gibi hemen kırışma sıkıntısı olmayan okul sweatshirt modelleri, aynı zamanda öğrencilerin içerisinde rahat hareket etmelerinden dolayı, okul ortamında kendilerini mutlu hisstmelerine katkı sağlamaktadır. Farklı renk ve modellerde sweatshitler okul yöneticilerinin belirlediği her türlü kumaş, model ve özel tasarımları ile bisiklet yaka sweatshirt, uzun kollu sweatshirt, kapşonlu sweatşhirt, fermuarlı sweatshirt, sıfır yaka, polo yaka ve dik yaka sweatshirt olarak farklı seçeneklerde beğeniye sunulmaktadır.
 
Önce sağlık sonra estetik sloganı ile hayatımızın en değerli varlıkları olan çocuklarımızın, okul yaşamlarında sürekli bedenleri ile temas eden okul kıyafetlerinin de, kansorojen içermeyen kumaşlardan üretilmiş olması büyük önem arzetmektedir. Okul sweatshirt modelleri de dahil olmak üzere her bir parça kombin için en kaliteli kumaşların kullanıldığından emin olunmalı ve sağlıklı yaşam kesinlikle riske atılmamalıdır. Bu nedenle gerek okul idaresi gerekirse veliler okul kıyafeti konusunda titiz davranmalıdırlar.