İlkokul Kıyafetleri

Bordo Flamlı İlkokul Kıyafet

Bordo Flamlı İlkokul Kıyafeti tasarım 1

Bordo Flamlı İlkokul Kıyafeti Tasarım 2

Bordo Flamlı İlkokul Kıyafeti Tasarım 3

Ekru Longsleeve İlkokul Kıyafetleri

Ekru Longsleeve İlkokul Kıyafetleri Tasarım 1

Füme Nopel İlkokul Kıyafeti

Füme Nopel İlkokul Kıyafeti tasarım 1

Füme Nopel İlkokul Kıyafeti Tasarım 2

Füme Nopel İlkokul Kıyafetleri Tasarım 3

kırmızı longsleeve İlkokul kıyafeti tasarım 1

lacivert flamalı İlkokul kıyafeti tasarım 1

yeşil flamlı İlkokul tshırt

İlkokul öğrenci kıyafetleri günümüzde birbirinden iç açıcı renk ve modelleri ile, okullarda bayram havası estiriyor. Öğrencilerin okul bahçelerinde cıvıl cıvıl renkler ile dolaşması, sıradan okul hayatının renkli görüntüleri arasında gözümüze çarpıyor. Son yıllarda okul kıyafetleri taşıdıkları armalar ve tercih edilen modelleri ile okulların kurumsal kimliğini ön plana çıkaran en önemli etken olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Her geçen gün yeni model ve renk seçenekleri  ile  ilkokul kıyafet modelleri hem veliler, hem de öğrenciler tarafından beğenilerek kullanılırken, bu kıyafetlerin görünüşü kadar kullanışının ve malzemesinin sağlıklı ürünlerden hazırlanmış olmasının da önemi tartışılmaz. Geleceğin mimarı olan çocuklarımız için her zaman en iyisini isteyen bilinçli aileler, bu konuda da kansorejen madde içermeyen 1. sınıf kumaşlardan üretilmiş ilkokul kıyafetlerini kullanmayı tercih ediyor. Usta ellerde özenle dikilen okul kıyafetleri öğrencilerin rahatlıkla ve güvenle kullanabileceği standartlarda beğensine sunulmaktadır. Her yaş grubu için özel olarak tasarlanan ilkokul kıyafetleri, can güvenliği açısından da en ince detay hesap edilerek tasarlanmaktadır.
 
Okul kıyafetleri ilkokul çocuklarında özellikle her bedene ve yaşa göre özel olarak hazırlanıp satışa sunulmaktadır. Boy ve kilo farkı olan çocuklar göz önünde bulundurularak her birey için özel olarak tasarlanana modeller en iyi kumaşlar kullanılarak hazırlanır. Anasınıfından 4. sınıfa kadar her öğrenci için uygun beden kıyafetler hazırlanırken, okul ile birliği tarafından modeller belirlenmektedir. Kıyafetlerde genel olarak kızlar için etek tercih edilirken, son zamanlarda kullanışlı olması nedeni ile pantolona yöneliş başlamıştır. 
 
Okul kıyafetlerinde genel olarak takım halinde satışlar gerçekleşmektedir. Pantolon, gömlek, ceket, yelek, tşört, etek, hırka, süveter gibi kombinlerin yer aldığı şık tasarım ilkokul kıyafet fiyatları alacağınız ürünün çeşitliliğine göre değişkenlik göstermektedir. Kimi okullar kendi armalarının yer aldığı beden eğitimi dersleri için özel olarak hazırlattığı spor kıyafetlerini de tercih edebilmektedir. Veliler genellikle bu konuda çocukların her ihtiyacını karşılamaktan yana olup her birini eksiksiz almayı tercih etmekteler. Her mevsime uygun kıyafet seçenekleri ile, korunaklı giyinmeleri için önem gösteren ailelerin, bu tercihleri doğrultusunda her ihtiyaca cevap verecek ilkokul kıyafetleri üretilmeye devam ediliyor.